Home WiadomościZ kraju Wyróżnienie “Feniks 2020” dla brata Konrada Barana OFMCap

Wyróżnienie “Feniks 2020” dla brata Konrada Barana OFMCap

Redakcja

Z radością informujemy, że publikacja “W sidłach cyberseksu. Zjawisko. Pomoc duszpasterska” autorstwa brata Konrada Barana OFMCap, wydana nakładem Wydawnictwa Serafin otrzymała WYRÓŻNIENIE FENIKS 2020 w kategorii: KOŚCIÓŁ WOBEC WSPÓŁCZESNOŚCI!

Była to niezwykła Edycja konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Spośród zgłoszonych ponad 350 tytułów, została przyznana rekordowa liczba Nagród i Wyróżnień.

Ideą konkursu jest prezentacja najciekawszych i najlepszych publikacji o tematyce religijnej – wyjście naprzeciw oczekiwaniom czytelników – głębokiej potrzeby kontaktu z książką wartościową, mądrą, niosącą ze sobą określone wartości, poszukiwane przez ludzi wierzących. Niezmiernie raduje również stale podnoszący się poziom merytoryczny i edytorski publikacji zgłaszanych do konkursu. Coraz częściej mamy do czynienia z książką religijną – literacką, naukową czy historyczną jako wartością samą w sobie, także dzięki jej walorom estetycznym – komentuje ks. Roman Szpakowski SDB, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Więcej informacji o książce brata Konrada na stronie Wydawnictwa Serafin:

www.e-serafin.pl

Za: www.kapucyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda