Wystartuj w Dominikańskich Mistrzostwach Polski

Duchowni i świeccy miłośnicy białego szaleństwa będą rywalizować w czwartych już Dominikańskich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które w połowie marca odbędą się w Korbielowie.

„Zapraszamy braci dominikanów, siostry dominikanki, dzieci, młodzież, studentów i absolwentów z dominikańskich duszpasterstw oraz ich rodzin, a także mieszkańców dominikańskich parafii i wszystkich, którzy są związani z Zakonem Dominikanów” – piszą ojcowie dominikanie z domu rekolekcyjnego w Korbielowie, którzy współorganizują zawody.

Uczestnicy mistrzostw, które odbędą się w dniach od 10 do 17 marca, rywalizować będą na stoku Pilsko w Beskidzie Żywieckim o medale w różnych kategoriach wiekowych. Przed rozpoczęciem zawodów będą mieli okazję udoskonalić swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Przewidziano również udział we wspólnej modlitwie.

Zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem, adresem, rokiem urodzenia oraz stopniem umiejętności narciarskich w skali od 1 do 10 należy przesyłać na adres: [email protected], a w sprawach organizacyjno sportowych można kontaktować się wysyłając maila na adres: [email protected]

Organizatorzy proszą, by zgłoszenie było „parafowane” przez przeora danego klasztoru lub duszpasterza. Zachęcają również, by z każdego klasztoru lub duszpasterstwa była jedna lista zgłoszeniowa.

IV Dominikańskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie organizują: Dominikańska Szkółka Narciarska „Betlejem’ski” w Korbielowie, Dominikański Dom Rekolekcyjny w Korbielowie oraz Szkoła Narciarska „Carving Sport”.

sz, dominikanie.pl / korbielow.dominikanie.pl / kn

Za: www.dominikanie.pl