Home WiadomościZ kraju Z Jezusem dasz radę

Z Jezusem dasz radę

Redakcja

Nakładem Wydawnictwa „Zacheusz” ukazała się książka, której treść stanowi rozmowa Marcina Jakimowicza z należącym do naszej prowincji zakonnej o. Rafałem Kogutem OFM.

Jak czytamy na odwrocie publikacji, jest to inspirująca, bardzo konkretna i pełna prostoty rozmowa, która jednocześnie jest próbą odpowiedzi na pytania, z którymi mierzy się każdy, kto chce być dziś autentycznym uczniem Jezusa. Uzdrowienie ran z przeszłości, kryzys wiary, przebaczenie, korzystanie z charyzmatów, zdrowa wspólnota, lęk przed cierpieniem i śmiercią, wyzwania współczesnego Kościoła – to niektóre z podjętych w książce tematów. Ożywcza i pokrzepiająca lektura, po której będziesz miał tylko jedno pragnienie: więcej Jezusa w twoim życiu.

O. Rafał Kogut jest członkiem naszej prowincji zakonnej, kapelanem zakładu karnego w Cieszynie. Jest doświadczony w kierownictwie duchowym, prowadzeniu wspólnot, był przełożonym pustelni w Jaworzynce. “Z Jezusem dasz radę” – to jego życiowa dewiza.

Marcin Jakimowicz jest dziennikarzem „Gościa Niedzielnego”, autorem książek oraz liderem katowickiej wspólnoty Diakonia Świętej Rodziny.

„Z Jezusem dasz radę. Z o. Rafałem Kogutem OFM rozmawia Marcin Jakimowicz”
Wydawnictwo „Zacheusz”,
wyd. I, Cieszyn 2018,
str. 128.

Za: prowincja.panewniki.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda