Home WiadomościZ kraju ZAPROSZENIE: Licheń – Piknik z mamą i tatą

ZAPROSZENIE: Licheń – Piknik z mamą i tatą

Redakcja

lichen.plZ Bogiem w sercu, uśmiechem na twarzy i na sportowo pożegnane zostaną tegoroczne wakacje w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym. Po raz ósmy bowiem na placu przed licheńską bazyliką zostanie zorganizowany „Piknik z mamą i tatą, czyli Licheńskie Spotkania Rodzin” (28.08).

Jak co roku wydarzenie zainauguruje Msza św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej o godz. 12.00, po której dzieci otrzymają specjalne błogosławieństwo przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Część zabawowo-rekreacyjna rozpocznie się ok. godz. 13, czyli tuż po zakończeniu Eucharystii. Na trawniku przed bazyliką dzieci będą mogły skorzystać z niezliczonej liczby atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

„Ścianka wspinaczkowa, pokaz strażacki, dmuchańce czy kule wodne. Z tych i wielu innych atrakcji będą mogli skorzystać najmłodsi podczas naszego pikniku. Jego idea jest bardzo prosta – chcemy promować wspólne spędzanie czasu w gronie rodziny – nie w centrum handlowym czy przed telewizorem, ale na świeżym powietrzu. Bo takie chwile pozostaną na długo w pamięci dzieci zarówno dzieci, jak i rodziców” – powiedział ks. Piotr Kieniewicz MIC, rzecznik licheńskiego Sanktuarium.

Piknik potrwa do godz. 16.30. Jego organizatorem jest Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym.

Za: www.lichen.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda