Home WiadomościZ kraju Zaproszenie Ruchu Szensztackiego: 25 lecie Sanktuarium na Syjonie

Zaproszenie Ruchu Szensztackiego: 25 lecie Sanktuarium na Syjonie

Redakcja

14-tego maja 1988 roku, śp. Józef kard Glemp, poświęcił Sanktuarium na Górze Syjon w Józefowie. W ten sposób ukonstytuował się Syjon Ojców w Polsce. W 2010 roku ofiarowaliśmy Matce Bożej koronę. Królowa Syjonu na 25 lecie otrzyma berło i królewskie jabłko. Przekazanie insygniów władzy dla NASZEJ PANI i KRÓLOWEJ jest przede wszystkim wyrażeniem wdzięczności za wypraszanie opieki dla wszystkich dzieł i projektów apostolskich we wspólnocie Ojców Szensztackich. Pragniemy jednocześnie prosić Matkę Bożą o wspieranie wszelkich inicjatyw oraz o wypraszanie darów Ducha św. na odczytywanie woli Bożej.

Serdecznie zapraszamy do włączenie się w jubileuszowe obchody na Syjonie.

Program:

Sobota 18 maja 2013 

– uroczysta Msza św. o godz. 19.00. Podczas Eucharystii połączonej z czuwanie przed Zesłaniem Ducha św. zostaną przekazane Królowej Syjonu Berło i Jabłko Królewskie.

Niedziela 19 maja 2013

– 16.00 uroczysta jubileuszowa Msza św., której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi J. E. Kazimierz Kard. Nycz Metropolita Warszawski. Po Eucharystii zapraszamy na biesiadę przy Sanktuarium.

– 19.00 koncert pieśni maryjnych wykonanych przez Chór Świętojański z Kęt

– 20.00 koncert Orkiestry Kameralnej

– 21.00 zakończenie błogosławieństwem

Ojcowie Szensztaccy serdecznie zapraszają na Jubileusz 25 lecia Sanktuarium Syjonu.

Za: www.szensztat.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda