Home WiadomościZ kraju Zwiastun Festiwalu Życia

Zwiastun Festiwalu Życia

Redakcja

Połączyliśmy siły i chcemy się dzielić tym co dla nas ważne – życiem i Bogiem. Zobaczcie jak powstał i czym jest Festiwal Życia w Kokotku.

Film został nagrany z udziałęm sześciu duszpasterzy młodzieży, którzy wspólnie organizaują Festiwal Życia. Podkreśla jedność oraz pokazuje miejsce, w którym odbędzie się Festiwal Życia.

14.05 zostały również ogłoszone wyniki konkuru na Małą Scenę. Ze zgłoszonych zespołów organizatorzy wybrali 4, które zagrają dla uczestników festiwalu. Wśród nich znajduje się, znany śląski zespół “Tukej”, a także wschodzące “Konstelacje”, “Zakochani” oraz “Próba Generalna”.

Dodatkowo powstała nowa inicjatywa modlitewna – uczestnicy festiwalu będą modlić się w intencjach powierzonych im przez internautów. Swoje intencje można zostawić w komentarzu na stronie http://festiwalzycia.pl/2018/05/15/powierz-swoja-intencje-festiwalowiczom/.

ms

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda