Home Wiadomości Licheń: Rekolekcje dla par niesakramentalnych

Licheń: Rekolekcje dla par niesakramentalnych

Redakcja

lichen.plRekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych odbędą się w najbliższy weekend w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym. Spotkanie poprowadzi ks. Piotr Kieniewicz MIC, dyrektor Ośrodka Wsparcia Płodności „NaProTechnologia” działającego w licheńskim Sanktuarium.

Uczestnicy rekolekcji przybędą do Lichenia, aby przeżyć swego rodzaju odnowę wewnętrzną oraz aby spotkać się z ludźmi będącymi w podobnej sytuacji życiowej.
– W licheńskim Sanktuarium wychodzimy naprzeciw problemom, jakie dotykają dzisiaj ludzi. Nie potępiamy ich. Wręcz przeciwnie, chcemy pomóc im na nowo odkrywać swoje miejsce w Kościele i aby poczuli, że Bóg ich kocha i zbawia. Jednocześnie nazywamy rzeczy po imieniu, bo tylko stając w prawdzie o sobie, swoich grzechach i swojej wierze można naprawdę wejść na drogę nawrócenia – wyjaśnił ks. Kieniewicz.
Rekolektantom czas w głównej mierze wypełniać będzie udział w konferencjach głoszonych przez rekolekcjonistę oraz wspólne modlitwy: adoracja Najświętszego Sakramentu, brewiarz oraz różaniec. Nie zabraknie czasu na odpoczynek, spacer oraz zwiedzanie kompleksu Sanktuarium. Rekolekcje dla osób żyjących w związkach  niesakramentalnych w Licheniu organizowane są od 2009 roku.
SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda