Home Wiadomości Prefekt Kongregacji Nauki Wiary Gościem Specjalnym na obchodach 90-lecia pobytu Zgromadzenia Księży Orionistów w Polsce.

Prefekt Kongregacji Nauki Wiary Gościem Specjalnym na obchodach 90-lecia pobytu Zgromadzenia Księży Orionistów w Polsce.

Redakcja

Ks. Prowincjał wraz z Ks. Proboszczem Robertem Branickim, zapraszają Rodzinę Oriońską i wszystkich parafian, 3 czerwca br. o godz.19.00, na Uroczystą Mszę Świętą w kościele Dzieciątka Jezus w Warszawie, której będzie przewodniczył Prefekt Kongregacji Nauki Wiary Gerhard Ludwig Muller.

Ks. Prefekt jest najbliższym współpracownikiem Papieża Franciszka i kieruje jedną z najważniejszych Kongregacji w Kościele Powszechnym. W Warszawie przebywa na zaproszenie Ks. Kard. Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawy.

3 czerwca będzie brał również udział w Konferencji organizowanej przez kapelana Krajowej Izby Gospodarczej ks. Michała Szwemina. Konferencja ta odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie, będą w niej uczestniczyli przedstawiciele Kościoła, nauki i biznesu.

Za: www.orionisci.rel.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda