Home WiadomościZe Świata O. Grzegorz Ruszaj dyrektorem Biura Komunikacji Zgromadzenia Redemptorystów

O. Grzegorz Ruszaj dyrektorem Biura Komunikacji Zgromadzenia Redemptorystów

Redakcja

Polski redemptorysta, o. Grzegorz Ruszaj, został mianowany dyrektorem Biura Komunikacji przy Zarządzie Generalnym Zgromadzenia w Rzymie. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów! Dziękujemy również za wieloletnią pracę przy stronie redemptor.pl i na polu komunikacji w naszej prowincji.

Biuro Komunikacji Zgromadzenia Redemptorystów istnieje w obecnej formie od 2013 r. i zajmuje się szeroko pojętym wspieraniem misji Zgromadzenia – tj. głoszenia Ewangelii – przez współczesne media, animacją tego typu działalności wśród Współbraci i Świeckich Współpracowników oraz informowaniem o życiu i działalności redemptorystów. Od września 2019 r. urząd dyrektora Biura obejmie o. Grzegorz Ruszaj, dotychczasowy sekretarz Prowincji Warszawskiej Redemptorystów.

O. Grzegorz Ruszaj urodził się w 1972 r., w 1994 r. złożył profesję zakonną w Zgromadzeniu Redemptorystów, a w r. 2000 przyjął święcenia kapłańskie. Studiował edukację medialną na wydziale teologii Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie.

WIĘCEJ: strona główna Zgromadzenia cssr.news

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda