Home WiadomościZe Świata Oblaci NMP: Nowa strona zgromadzenia – omiworld.org

Oblaci NMP: Nowa strona zgromadzenia – omiworld.org

Redakcja

Wczoraj, 25 października zaprezentowana została nowa wersja strony administracji generalnej Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów MN. Administracja generalna już od dłuższego czasu informowała o planowanej zmianie, a wczoraj nastąpiła premiera nowej witryny.

Nowa strona charakteryzuje się przejrzystym, czytelnym wyglądem w kolorach białym i niebieskim. Nie zabrakło najważniejszych symboli oblackich jak krzyż, wizerunek Maryi Niepokalanej, a także herb zgromadzenia w uproszczonej, graficznej wersji. Na sam przód wybijają się kafelki w formie zdjęć z najważniejszymi elementami na stronie „Nasz Charyzmat”, „Nasza Rodzina”, „Nasza Misja”, „Codzienne Inspiracje”, „Newsy i Media”, „Materiały”. Cała treść natomiast zamieszczona jest w menu rozwijanym u góry i w pełni rozwiniętym i dostępnym pod kafelkami. Witryna prowadzona jest w trzech językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Premierze towarzyszyła prezentacja strony, transmitowana poprzez Facebooka na cały świat. Zapis prezentacji prowadzonej w j. włoskim można obejrzeć poniżej.

Powierzamy Bogu tę inicjatywę, jak również inne współcześnie podejmowane działania ewangelizacyjne w wirtualnym świecie.

ZOBACZ: omiworld.org

(kz)

Za: www.oblaci.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda