Home WiadomościZe Świata Rekolekcje oparte na Ćwiczeniach duchownych św. Ignacego Loyoli w języku rosyjskim

Rekolekcje oparte na Ćwiczeniach duchownych św. Ignacego Loyoli w języku rosyjskim

Redakcja

W Wydawnictwie Pro Christo w Mińsku na Białorusi, w listopadzie 2020 roku, staraniem dyrektor Wydawnictwa Aliny Novikovej, ukazały się, w wersji audio, w języku rosyjskim, pierwsze trzy tomy rozważań o. Józefa Augustyna SJ, opartych na Ćwiczeniach duchownych św. Ignacego Loyoli: Uzdrowienie z poczucia krzywdy; Adamie, gdzie jesteś?; Daj mi pić.

Nagrania dokonano w Studio Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Baranowiczach ma Białorusi. Tłumaczenia na język rosyjski dokonali: D. Achłamionok, I. Burak, J. Szebko; tekst czyta F. Żylak; reżyserem nagrania jest W. Bankiewicz, a  konsultorem merytorycznym i redakcyjnym o. Stanisław Pomykała SJ. Zapis nagrania ukazał się w podwójnej formie: płyt oraz pendrive. Do publikacji dołączone zostały książeczki opisujące sposób korzystania z nagrań w czasie odprawiania rekolekcji. W wersji książkowej rozważania rekolekcyjne o. Józefa Augustyna w języku rosyjskim, pod tymi samymi tytułami, ukazały się w latach 2014-2017.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda