Home WiadomościZe Świata Salezjanie z inspektorii pilskiej zakupili ziemię w Tbilisi

Salezjanie z inspektorii pilskiej zakupili ziemię w Tbilisi

Redakcja

Towarzystwo Salezjańskie nabyło 2700 m.kw. terenu w centrum Tbilisi pod budowę przyszłego domu zakonnego i centrum młodzieżowego.

W stolicy Gruzji, Tblisi, dnia 9 stycznia ks. Inspektor w imieniu Towarzystwa Salezjańskiego Inspektorii św. Wojciecha z siedzibą w Pile podpisał umowę przedsprzedaży ziemi. W ten sposób staliśmy się właścicielami 2700 m.kw. ziemi położonej w dynamicznie rozwijającej się części miasta, ok. 70 m od stacji metro w centrum Tbilisi.  

Jako wspólnota św. Jerzego składamy podziękowania ks. Inspektorowi Romanowi Jachimowiczowi za odważną decyzję, będącą wyrazem patrzenia w przyszłość dla dobra naszej Inspektorii. Składamy również serdeczne podziękowania całej Inspektorii, poszczególnym Wspólnotom oraz Współbraciom, którzy nieustannie wspierają nas swoją troską o codzienny byt i rozwój projektu Zgromadzenia Salezjańskiego w Gruzji.

Za: www.pila.salezjanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda