Home WiadomościZe Świata “Wincentianie bez granic” – Spotkanie Stowarzyszenia Tłumaczy

“Wincentianie bez granic” – Spotkanie Stowarzyszenia Tłumaczy

Redakcja

9 lipca o godz. 15.00 (czasu śodkowoamerykanskiego, Peru – 22.00 czasu środkowoeuropejskiego letniego) odbyło się pierwsze spotkanie nowych współpracowników Bractwa Tłumaczy, w którym wzięli udział młodzi ludzie i dorośli z różnych krajów, takich jak Liban, Polska, Peru, Brazylia, Meksyk, Nikaragua, Hiszpania, Stany Zjednoczone itd.

Spotkanie było prowadzone w języku angielskim i hiszpańskim, które są językami dominującymi. Należy jednak zauważyć, że uczestnicy biegle posługiwali się takimi językami, jak arabski, francuski, portugalski, włoski, polski, Quechua. To sprawiło, że spotkanie było bardzo wzbogacające, a zarazem budzące nadzieję, ponieważ w przyszłości pozwoli nam na przygotowanie tłumaczeń z języków, których na ogół nie znamy.

Ustalono, że spotkania tej społeczności odbywać się będą w drugi czwartek każdego miesiąca o tej samej porze i za pośrednictwem tej samej platformy (GoToMeeting).

Jeśli znasz różne języki lub znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany wolontariatem w celu wsparcia tego projektu, napisz do nas na adres [email protected].

Dziękujemy.

Vanessa Callo (JMV), Peru
Za: famvin.org

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda