Home Wiadomości W intencji dobrego męża/ żony

W intencji dobrego męża/ żony

Redakcja

Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie w Gdańsku zaprasza w najbliższy czwartek – 21 listopada o godzinie 20:00, na specjalną Eucharystię w intencji osób poszukujących męża lub żony.

Znasz kogoś kto pragnie życia w małżeństwie ale jeszcze nie znalazł drugiej połówki? A może to Ty sama/ sam?  Warto tak ważną sprawę zawierzyć Bogu – w tej intencji szczególna Msza Święta. Będziemy modlili się również za przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, tych, którzy są w parach i pragną założyć święte rodziny.

Zapraszamy tych, którzy są tym bezpośrednio zainteresowani, bo szukają ukochanej/ ukochanego albo są w trakcie przygotowań do ślubu, ale i wszystkich, którzy chcą tym osobom towarzyszyć w modlitwie i zanosić z nimi modlitwę do Boga. – mówią o samym przedsięwzięciu organizatorzy.

Podobną inicjatywę zapoczątkował w Łodzi o. Jacek Granatowski – jezuita, duszpasterz akademicki. Tam w ostatni czwartek miesiąca w kościele Jezuitów pod wezwaniem Najświętszego Imienia Jezus zbierają się wierni, aby modlić się o dobrą żonę lub męża. Jak mówi o. Jacek idea jest taka, aby uczestniczący w takiej Mszy byli szczęśliwi i znali swoją wartość. Samo kazanie ma charakter motywujący.

Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie w Gdańsku/ RED./ kk

Za: www.jezuici.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda