Home WiadomościZakony dla Ukrainy Pasjoniści dla Ukrainy

Pasjoniści dla Ukrainy

Redakcja

Drodzy Przyjaciele,

w ostatnich dniach wielokrotnie okazywaliście wyrazy wsparcia dla naszych braci na Ukrainie oraz dla ich podopiecznych i przyjaciół. W tym tygodniu spróbujemy dotrzeć z pomocą do Smotrycza na Podolu. Prosimy was o modlitwę, by wszystko odbyło się bezpiecznie i sprawnie.

Jeśli chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę, można to uczynić poprzez darowiznę na rzecz Domu Miłosierdzia. Ostatnio przyjaciele o. Piotra przygotowali także zbiórkę na portalu zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/pomoc-samotnym-na-ukrainie). Dla nas to pewna nowość, jednak niektórzy postulowali taką formę przekazania darowizny, więc jest.

W najbliższych dniach damy znać, jak dokładnie sytuacja wygląda na miejscu i jakie działania planujemy w kolejnych dniach i tygodniach. Dziś potrzeba wiele spokoju i roztropności, bo już wiemy, że pomoc będzie potrzebna w dłuższej perspektywie.

Wszystkim, którzy nas wspierają modlitwą, ofiarą i pomocą logistyczną bardzo serdecznie dziękujemy i zapewniamy o nieustannej modlitwie za wszystkich dobroczyńców Zgromadzenia Męki Jezusa Chrystusa (Pasjonistów).

Za: www.passio.info.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda