Home WiadomościZ kraju Salwatorianie w Bagnie uruchomili “Tarczę modlitwy”

Salwatorianie w Bagnie uruchomili “Tarczę modlitwy”

Redakcja

Wojna na Ukrainie zaskoczyła cały świat. Z ogromnym niepokojem śledzimy wydarzenia na naszej wschodniej granicy. Wielu z nas zastanawia się „Jak mogę pomóc?” Jest wiele możliwości.

Dzwonimy do rodziny i znajomych, pomagamy w zbiórkach odzieży i żywności, przyjmujemy uchodźców do domów.

Pośród tych ważnych inicjatyw nasze seminarium w Bagnie chce Wam zaproponować kolejną, pod nazwą „Tarcza modlitwy”. Jest to inicjatywa modlitwy za konkretne osoby na Ukrainie, które potrzebują teraz naszego duchowego wsparcia. Jest to taka duchowa tarcza, którą chcemy otoczyć jak najwięcej osób.

Nasz ojciec założyciel bł. Franciszek Jordan często mawiał: „Modlitwa jest największą siłą świata”. Jako salwatorianie wierzymy, że tak rzeczywiście jest. Tylko modlitwa ma moc przemienić ludzkie serca.

Zapraszamy Was do włączenia się razem z nami w tę inicjatywę. Wielki Post jest dobrą okazją do podjęcia modlitwy i pokuty za naszych sąsiadów, którzy teraz jak nigdy potrzebują naszego wsparcia.

Jeśli chcesz ofiarować swoją modlitwę, albo chcesz polecić osobę na Ukrainie do omodlenia, wejść na naszą stronę: https://www.wsd.sds.pl/tarcza/

„Bóg jest tarczą dla wszystkich, którzy Mu ufają” (2 Sm 22,31).

Za: www.sds.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda