Home Rok Życia KonsekrowanegoRok Życia Konsekrowanego w Polsce Świadkowie radości – czyli młodzi konsekrowani razem

Świadkowie radości – czyli młodzi konsekrowani razem

Redakcja

mlodzikonsekrowani.plW trwającym Roku Życia Konsekrowanego po raz pierwszy internetowe rozważania adwentowe prowadzą wspólnie przedstawiciele różnych zgromadzeń zakonnych.

Rozważania „Chwilówka” na adwent 2015 powstały z inicjatywy młodych osób konsekrowanych dla których jest to jedna z form współpracy i wspólnotowego dawania świadectwa – bowiem różne są dary łaski, lecz ten sam duch.

W pierwszym tygodniu adwentu rozważania prowadzi ks. Adam Gołębiowski – Salezjanin. Wszystkie nagrania udostępniane są przez stronę internetową www.mlodzikonsekrowani.pl – która, jak mamy nadzieję, chociaż powstała na potrzeby II Kongresu Młodych Osób Konsekrowanych nadal będzie miejscem ukazywania piękna życia konsekrowanego i wyrażania radości z powołania. Wspólnie tworzone rozważania adwentowe niech będą tego dobrym początkiem.

Zachęcamy do włączenia się w budowanie strony internetowej oraz aktywności na naszych profilach społecznościowych. Czytajmy, słuchajmy, dodawajmy, obserwujmy, lajkujmy, przekazujmy – dzielmy się tym co dla nas jest wartością!

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda