Home WiadomościArchiwum Chrystusowcy: Rozstrzygnięcie VI konkursu wiedzy o kard. Auguście Hlondzie

Chrystusowcy: Rozstrzygnięcie VI konkursu wiedzy o kard. Auguście Hlondzie

Redakcja
Dnia 23 października w Gdańsku odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa na temat: „Prymas Polski kard. August Hlond – Bogu i Ojczyźnie", zorganizowana przez Okręg Pomorski Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana" oraz przez Akcję Katolicką im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

 
W konferencji, jako delegat wikariusza generalnego Towarzystwa Chrystusowego wziął udział ks. Tomasz Porzycki TChr, który odczytał referat w zastępstwie ks. prof. dra hab. Pawła Bortkiewicza TChr.

Jak co roku podczas sympozjum zostały ogłoszone wyniki VI ogólnopolskiego konkursu wiedzy o życiu i dziele Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda. W kategorii dla osób dorosłych laureatami zostali klerycy Towarzystwa chrystusowego. Drugie miejsce zajął diakon Robert Ozimkiewicz, a trzecie miejsce kleryk IV roku Bartłomiej Urbanowicz. Laureatom gratulujemy. Innych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Za: www.chrystusowcy.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda