Home WiadomościArchiwum Franciszkanin dla tvn24 – PRIMA APRILIS!

Franciszkanin dla tvn24 – PRIMA APRILIS!

Redakcja

Ta informacja, która wprowadziła tyle zamętu, została wygenerowana przez red. www.franciszkanie.net jako żart prima aprilisowy.

Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym pracownikom tvn24 z Poznania, którzy pomogli w realizacji tego pomysłu

o.Leonard Bielecki, administrator


o. Leonard Piotr Bielecki OFM rozpoczyna z początkiem miesiąca kwietnia 2009r. pracę w najpopularniejszym serwisie informacyjnym w kraju. Jako korespondent z Poznania będzie zajmował się tematyką religijną w szerokim tego słowa znaczeniu. Jego dziennikarska pasja jak również wcześniejsze zaangażowanie w mediach pozwoliły mu jako pierwszemu franciszkaninowi w Polsce rozpocząć pracę dla tvn24.

– Bardzo chciałbym sprostać oczekiwaniom zarówno widzów, jak i moich nowych przełożonych, którzy podejmując tak pionierską decyzję o zatrudnieniu kapłana i zakonnika, z pewnością także i z niepokojem będą patrzeć na moje materiały. Ufam, że z Bożą pomocą sprostam wymaganiom jakie stawia redakcja- powiedział o. Leonard Bielecki OFM

Telewizja tvn24 zdecydowała się na ten krok, po wnikliwej analizie rynku medialnego i przeprowadzonej ankiecie wśród telewidzów. Okazało się, że coraz więcej osób spośród oglądających serwis chce, aby również informacje o charakterze religijnym podawane były przez korespondentów gruntownie znających problematykę i nomenklaturę środowiska kościelnego.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda