Home WiadomościArchiwum Kapucyni: Miłośnicy jednośladów rozpoczynają sezon

Kapucyni: Miłośnicy jednośladów rozpoczynają sezon

Redakcja
Po raz kolejny Stowarzyszenie Alwernia, Bracia Mniejsi Kapucyni w Lubartowie oraz Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów razem rozpoczynają sezon dla wszystkich miłośników jednośladów.

Jesteś właścicielem motoru? A może masz skuter? Może wolisz pojazdy napędzane za pomocą Twoich mięśni czyli rowery? A może jeszcze nie masz żadnego pojazdu jednośladowego a marzysz by jakiś mieć.

Jeśli tak, to nasza impreza jest idealna dla Ciebie! Po raz kolejny Stowarzyszenie Alwernia, Bracia Kapucyni i Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów zapraszają wszystkich miłośników jednośladów i wiatru we włosach na Piknik Motocyklowy. Odbędzie się on w dniu 9 maja 2009r. na terenie ogrodów przy klasztorze ojców kapucynów w Lubartowie, możliwość wjazdu od godziny15.30.

Każdy kto będzie chciał zaprezentować swoją maszynę na terenie ogrodu klasztornego, to za wjazd zapłaci jedyne 15zł, które zostaną pożytecznie wykorzystane.

Punktem kulminacyjnym Otwarcia Sezonu Motocyklowego będzie uroczysta Eucharystia odprawiana przez księdza Tomasza "Dzikiego" Źwiernika, podczas której będziemy modlić się w intencji wszystkich motocyklistów, ich rodzin i przyjaciół. Ksiądz Tomasz pobłogosławi także wszystkie motocykle i inne maszyny obecne tego dnia na terenie ogrodu. Tego dnia każdy będzie mógł także skorzystać z sakramentu Pokuty i Pojednania. A po uczcie dla Ducha będzie także coś dla ciała i dla ucha. Każdy z obecnych na terenie ogrodu przyklasztornego będzie mógł posilić się wojskową fasolką, kiełbaskami z grilla czy przepysznymi plackami ziemniaczanymi przygotowanymi według specjalnej receptury ojców kapucynów.

Podczas tego niezwykłego spotkania będzie także możliwość zakupienia koszulek z logiem pikniku.Na koniec będzie gratka dla melomanów. Wystąpi, znany w Lubartowie i nie tylko zespół Suondproof, gwarantujący świetną zabawę.

Więcej informacji na stronie: www.alwernia.ofmcap.pl

Prowincja Warszawska Kapucynów, Biuro Prasowe Kapucynów

Za: www.kapucyni.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda