Home WiadomościArchiwum Modlitwa o powołania w parafiach chrystusowców

Modlitwa o powołania w parafiach chrystusowców

Redakcja
„Żniwo wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje” (Łk 10,2). Podczas ostatniego zjazdu przełożonych i wychowawców naszego zgromadzenia omówiono projekt zorganizowania w parafiach prowadzonych przez chrystusowców w Polsce dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do naszego Towarzystwa. Każda parafia w wyznaczonym dniu (od 11 maja do 6 czerwca) podejmie całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, a jedna z Mszy Świętych sprawowana będzie w intencji powołań.

Szczegółowy program dnia modlitwy opracowują poszczególne wspólnoty parafialne. Promotor powołań przygotował na tę okoliczność specjalne materiały, które zostały rozesłane do parafii. Zachęcamy także wszystkich Przyjaciół Towarzystwa i Czytelników naszego kalendarium do włączenia się w tę modlitwę bez względu na miejsce zamieszkania.
 
Za: www.tchr.org.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda