Home WiadomościArchiwum Na studia z pedagogiki w Łodzi do Salezjanów

Na studia z pedagogiki w Łodzi do Salezjanów

Redakcja
Salezjańska Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWSEiZ), która istnieje od 1996 r., swoją ofertę kształcenia kieruje do studentów świeckich, duchownych i zakonnych. Prowadzimy studia licencjackie na kierunkach: Administracja, Finanse i Rachunkowość, Europeistyka.Od przyszłego roku akademickiego SWSEiZ otwiera nowy kierunek.

Wielebne Siostry, Wielebni Ojcowie i Księża, Bracia – Przełożeni Zakonni!

Salezjańska Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWSEiZ), która istnieje od 1996 r., swoją ofertę kształcenia kieruje do studentów świeckich, duchownych i zakonnych. Prowadzimy studia licencjackie na kierunkach: Administracja, Finanse i Rachunkowość, Europeistyka.

Od roku akademickiego 2009/2010 rozpoczniemy nowy kierunek: Pedagogika. Realizowany w duchu chrześcijańskiego humanizmu, z odpowiednimi specjalizacjami, w sposób szczególny adresowany jest do naszych środowisk. Właśnie uruchomienie pedagogiki skłania mnie do złożenia Wam niniejszej oferty.

Proponujemy studia stacjonarne (dzienne), niestacjonarne (zaoczne) i podyplomowe. W trybie studiów zaocznych i podyplomowych zjazdy odbywają się w piątki (od 15.00) i w soboty. Niedziele są zawsze wolne od zajęć!

W naszym domu zakonnym istnieje możliwość zakwaterowania studentów.

SWSEiZ cieszy się dobrą opinią w środowisku łódzkim i zajmuje wysokie miejsca w rankingach ogólnopolskich (np. 6. miejsce w rankingu „Rzeczpospolitej” w ub. roku). Uczelnia posiada fachową i wymagająca, a zarazem życzliwą kadrę wykładowców świeckich i duchownych.

Zatem – na studia zapraszam do Salezjanów, do Łodzi przy ul. Wodnej 34.

Więcej informacji można znaleźć na www.swseiz.lodz.pl lub telefonicznie (042) 67 18 513 – Dziekanat.

Z wyrazami szacunku,

ks. dr Piotr Przesmycki SDB – Rektor SWSEiZ

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda