Home WiadomościArchiwum Nowy numer “Głosu Ojca Pio”

Nowy numer “Głosu Ojca Pio”

Redakcja
„Beatyfikowany Jan Paweł II” to temat najnowszego wydania „Głosu Ojca Pio”. Przeczytamy w nim historię znajomości Karola Wojtyły i Ojca Pio, wspomnienie Jerzego Klugera, Żyda, kolegi z dzieciństwa o przyjaźni z papieżem oraz dekalog pobeatyfikacyjny, który może okazać się pomocny w zmaganiach ze spuścizną po Janie Pawle II. Dział tematyczny uzupełnia quiz papieski i przewodnik po książkach o Janie Pawle II.

 
Ponadto w numerze: relacja z walki o odzyskanie kościoła w Dniepropietrowsku na Ukrainie, reportaż o obiadach czwartkowych dla bezdomnych – akcji, którą prowadzi Grupa Modlitwy Ojca Pio z Sosnowca oraz artykuł o przeszczepach organów w Domu Ulgi w Cierpieniu i stosunku do tych zabiegów papieża Benedykta XVI i Kościoła. Wart polecania jest również reportaż z pielgrzymki do Santiago de Compostela, jednego z najstarszych pielgrzymich szlaków, który ostatnio odzyskuje popularność.

jp

Polecamy najnowszy numer, który można nabyć w internetowej księgarni e-serafin na stronie www.e-serafin.pl.

 

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda