Nowy portal pielgrzymkowy „doOjcaPio”

Stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieli okazję być, planują wyjazd lub marzą, by pielgrzymować do San Giovanni Rotondo – do grobu Świętego Ojca Pio z Pietrelciny – www.doojcapio.pl – to nowy portal pielgrzymkowy firmowany przez redakcję dwumiesięcznika "Głos Ojca Pio" (www.glosojcapio.pl).

W portalu można znaleźć praktyczne informacje, które pomogą w przygotowaniu i dobrym przeżyciu wyjazdu: przewodnik, galerie, wskazówki jak dojechać, przewidywane koszty, aktualności z San Giovanni Rotondo i Pietrelciny.

W zakładce "oferta" znajduje się baza danych o organizowanych pielgrzymkach do miejsc Ojca Pio. To praktyczna pomoc dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem. Zapraszamy organizatorów – biura pielgrzymkowe, parafie, osoby indywidualne – do nadsyłania informacji o planowanych wyjazdach.

Portal doOjcaPio.pl to także wspomnienia i świadectwa. Jeśli byłeś u Ojca Pio i chcesz podzielić się swoim przeżyciem – przyślij nam swoją relację i zdjęcia z pielgrzymki, a w atrakcyjny sposób zamieścimy je na naszej stronie, by stały się świadectwem przemawiającym do wszystkich.

Biuro prasowe Braci Mniejszych Kapucynów