Home WiadomościArchiwum Ogólnopolska Pielgrzymka Osób Konsekrowanych na Święty Krzyż

Ogólnopolska Pielgrzymka Osób Konsekrowanych na Święty Krzyż

Redakcja

6 września odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Osób Konsekrowanych na Święty Krzyż. Ks. Bp Kazimierz Gurda, Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego oraz Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, serdecznie zapraszają na pielgrzymkę zakonników, siostry zakonne i osoby życia apostolskiego.

Modlitwa osób konsekrowanych w najstarszym sanktuarium w Polsce przy relikwiach Drzewa Krzyża Świętego odbywa się już po raz trzeci. W tym roku uroczystej Mszy Świętej będzie przewodniczył i homilię wygłosi biskup Antoni Dydycz. Zostanie również wygłoszona konferencja przez ks. dr hab. Czesława Parzyszka SAC.

Siostry Zmartwychwstanki i Siostry Szarytki podzielą się także ?świadectwami. Spotkanie zakończy się modlitwą w Godzinie Miłosierdzia Bożego oraz adoracją? Relikwii Drzewa Krzyża Świętego.

dk

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda