Home WiadomościArchiwum Pijarzy na XV Targach Wydawców Katolickich

Pijarzy na XV Targach Wydawców Katolickich

Redakcja
W dniach 17–19 kwietnia  na warszawskich Stegnach odbędą  się XV Targi Wydawców  Katolickich. Swą ofertę zaprezentuje ponad 90 wystawców. Wśród nich pijarskie Wydawnictwo eSPe.

Wśród wystawców oficyny znane i zasłużone: ZNAK, W drodze, Wydawnictwo WAM, Święty Wojciech czy choćby Instytut Wydawniczy PAX, ale i zupełnie młode, jak Wydawnictwo Esprit z Krakowa lub Chrześcijańskie Wydawnictwo Cywilizacja Miłości z Opola. Nadto – podobnie jak w latach poprzednich – wystawiać się będzie Edizioni San Paolo z Włoch.

Goście Honorowi Jubileuszowych Targów organizowanych przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich w tym roku przybędą z Czech i Słowacji.

Pierwszy z krajów reprezentować będą: Wydawnictwo Portal, należące do Salezjańskiej Inspektorii w Pradze oraz Telewizja Noe, oferująca niekomercyjny, co nie znaczy nieciekawy, program dla całej rodziny, drugi natomiast: Wydawnictwo Salezjańskie Don Bosco z Bratysławy oraz TV Lux, mająca także siedzibę w słowackiej stolicy.

Patronat honorowy nad XV TWK objęli m.in. Prymas Polski – kard. Józef Glemp oraz Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Bogdan Zdrojewski.

Za: www.pijarzy.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda