Home WiadomościArchiwum Pokorny mecz franciszkańskich kleryków

Pokorny mecz franciszkańskich kleryków

Redakcja
Dnia 28 marca bieżącego roku bracia klerycy z franciszkańskiego seminarium we Wronkach rozegrali mecz piłki nożnej z alumnami poznańskiego Arcybiskupiego Seminarium Duchownego.

Mecz odbył się we wspaniałej braterskiej atmosferze, czego dowodem był brak wygwizdanych faulów.

Po pierwszej połowie seraficcy bracia "prawie" wygrywali z wynikiem 2:3 dla drużyny przeciwnej, druga połowa zakończyła się "wygraną" braci z wynikiem 4:4. Z tego też powodu sędzia zadecydował po naradzie z obiema stronami o dogrywce, po której bracia okazali się prawdziwie Braćmi Mniejszymi stając w pokorze i przegrywając 5:6. Po meczu spotkali się dzieląc doświadczeniami z życia seminaryjno – duchowego.

Bóg zapłać Braciom klerykom z Poznania za wspólnie spędzony czas.