Home WiadomościArchiwum Redemptoryści: Nowy numer ”Rodziny Odkupiciela”

Redemptoryści: Nowy numer ”Rodziny Odkupiciela”

Redakcja
Ukazał się nowy numer czasopisma „Rodzina Odkupiciela”, wydawanego przez WSD Redemptorystów. Pragniemy w nim zaprosić Cię, drogi Czytelniku, do zatrzymania się nad wieloma zagadnieniami związanymi z Maryją, Matką Jezusa, którą czcimy jako Matkę Nieustającej Pomocy. W temat ten wprowadzi nas rozważanie słowa Bożego oraz poznanie sensu i przesłania ikon.

 
Będziemy również mogli pochylić się nad historią nabożeństwa Nieustannej Nowenny w naszej ojczyźnie oraz w egzotycznym dla nas kraju, jakim jest Brazylia. Ufamy, że w łatwy i przystępny sposób pomożemy Ci poznać i zrozumieć niełatwe zagadnienia dotyczące mariologii oraz zaznajomić się z historią ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy za pomocą komiksu. Podzielimy się również wrażeniami z naszej wspólnotowej pielgrzymki do francuskich sanktuariów oraz tym, co wydarzyło się w ostatnim czasie w świecie redemptorystów i w naszym seminarium. Mamy nadzieję, że lektura tego numeru będzie dla Ciebie owocna. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji zapoznać się z naszym czasopismem, zachęcamy Cię do zamówienia pojedynczego egzemplarza lub jego prenumeraty.
 
Wszelkich informacji na ten temat udzielamy pod naszym adresem elektronicznym: [email protected] lub tradycyjnym: Rodzina Odkupiciela ul. Wysoka 1 33-170 Tuchów Przyłącz się do Rodziny Odkupiciela!
 
br. Wacław Zyskowski CSsR, redaktor naczelny

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda