Home WiadomościArchiwum Saletyni: Ruszyły przygotowania do Spotkania Młodych w Dębowcu

Saletyni: Ruszyły przygotowania do Spotkania Młodych w Dębowcu

Redakcja
W dniach od 8-10 października 2010 roku w domu rekolekcyjnym Sióstr Albertynek w Krakowie przy ul. Woronicza odbyło się spotkanie robocze Grupy Organizacyjnej Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych (MSSM) w Polskim La Salette w Dębowcu. 

 
Czterdziestoosobowa grupa młodych ludzi z różnych części Polski wraz z współorganizatorami: ks. Maciejem Kucharzykiem MS, ks. Wiesławem Węgrzynem MS, ks. Piotrem Szwedą MS i ks. Damianem Kramarzem MS dokonała podsumowania ostatniego MSSM w Dębowcu, przeanalizowała zebrane ankiety uczestników, a także podzieliła się swoimi wrażeniami, spostrzeżeniami i sugestiami na przyszłość, w realizacji następnego, XXIV Spotkania Młodych w roku 2011.

Oprócz części roboczej była również część duchowa, czyli wspólna modlitwa brewiarzowa, Eucharystia w Sanktuarium Ecce Homo, spotkanie w grupach. Młodzi ludzie zastanawiali się nad aktualnością Orędzia Maryi z La Salette dzisiaj i wprowadzeniem słów Pięknej Pani do ich codziennego życia.

Piotr Szweda MS
rzecznik Prowincji

Za: www.saletyni.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda