Home WiadomościArchiwum Sympozjum dla małżeństw w Londynie

Sympozjum dla małżeństw w Londynie

Redakcja

W prowadzonej przez księży marianów polonijnej parafii NMP Matki Kościoła w londyńskiej dzielnicy Ealing zakończyło się sympozjum dla małżeństw pod nazwą "Tajemnica miłości małżeńskiej". Prowadzącym był dr Jacek Pulikowski z Poznania.

W programie trzydniowego spotkania (25-27 kwietnia) znalazły się dwie prelekcje, pt. "Trudności w budowaniu więzi pomiędzy kobietą i mężczyzną" oraz "Komunikacja drogą budowy więzi", a także warsztaty dla prowadzących kursy dla narzeczonych, konferencje głoszone w czasie każdej mszy niedzielnej oraz spotkanie z możliwością zadawania pytań prowadzącemu.

Dr Jacek Pulikowski – autor wielu artykułów i książek, uczestnik licznych audycji radiowych i telewizyjnych – zajmuje się od lat problematyką rodzinną. Jest wykładowcą na Podyplomowym Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Działa wraz z żoną w Duszpasterstwie Rodzin. Prowadzi od wielu lat poradnię dla małżeństw przeżywających kryzysy rodzinne. Jako członek redakcji „Miłujcie się” jest propagatorem idei czystości przedmałżeńskiej (Ruch Czystych Serc) i małżeńskiej. Od ponad dwudziestu lat prowadzi poradnię dla małżeństw. Ma żonę Jadwigę trójkę dzieci.

www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda