Home WiadomościArchiwum TV Puls zwalnia kolejnych pracowników

TV Puls zwalnia kolejnych pracowników

Redakcja

Telewizja Puls do końca listopada zwolni kolejnych pracowników. W przesłanym KAI komunikacie Telewizja informuje o "restrukturyzacji spółki", która oznacza redukcję zatrudnienia. Obecnie w TV Pulsie pracuje 156 osób.

"Podjęta decyzja była poprzedzona dogłębną analizą dotychczasowych wyników i obecnych możliwości spółki oraz uwarunkowań rynkowych" – głosi komunikat.

„Dzisiejsza decyzja jest czysto biznesowa, i nie odnosi się do umiejętności zawodowych pracowników, których profesjonalizm i zaangażowanie doceniamy. Dołożymy wszelkich starań, aby proces restrukturyzacji przebiegał w jasny i przejrzysty sposób, oraz aby każdy z pracowników był traktowany sprawiedliwie i uczciwie” – mówi cytowany w komunikacie Dariusz Dąbski, prezes Zarządu TV Puls.

Przypomnijmy, że na początku listopada z telewizji Puls wycofał się koncern News Corporation, kontrolowany przez amerykańskiego potentata medialnego Ruperta Murdocha. Udziały koncernu zostały sprzedane franciszkanom i Dariuszowi Dąbskiemu. Większościowymi udziałowcami telewizji pozostają franciszkanie (51 proc.) i prezes Dąbski (49 proc. udziałów).

za: www.niedziela.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda