Home WiadomościArchiwum TVP przyspieszy Puls

TVP przyspieszy Puls

Redakcja

Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji duży nadawca reklamuje program konkurenta. W TVP rozpoczęła się kampania reklamowa TV Puls należącej do zakonu franciszkanów i koncernu News Corporation – pisze Gazeta Wyborcza.

Na jej łamach czytamy o reklamach programów TV Puls nadawanych w TVP 1, TVP 2 oraz TVP Info. Dziwi to Gazetę, bo przecież, TVP "podobnie jak TVN czy Polsat prowadzą z TV Puls walkę o widza". Jak czytamy, "dom mediowy MPG obsługujący TV Puls spędził tydzień na negocjacjach z telewizją publiczną.

Czym przekonano konkurenta? – pieniędzmi, bo w końcu płacimy TVP za tę usługę – przyznaje Katarzyna Kowalewska, szefowa marketingu TV Puls". Gazeta pisze, że nastawienie w TV Puls jest optymistyczne. – Mamy nadzieję, że to początek dalszej współpracy. Wizerunkowo jest nam jak najbardziej po drodze z TVP, jesteśmy stacją rodzinną – mówi szefowa marketingu TV Puls.

Gazeta Wyborcza / za: www.niedziela.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda