Home WiadomościArchiwum V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o kard. Auguście Hlondzie

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o kard. Auguście Hlondzie

Redakcja

Pomorski Oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Gdańsku i Akcja Katolicka OP parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi już po raz V organizują ogólnopolski konkurs wiedzy o kard. Auguście Hlondzie: „Prymas Polski kard. August Hlond Bogu i Ojczyźnie”.

W Konkursie mogą brać udział uczniowie szkół średnich, młodzież pracująca, młodzież akademicka, klerycy seminariów duchownych, nauczyciele, wychowawcy i wszyscy, którzy pragną poznawać życie i działalność kard. Augusta Hlonda. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz do propagowania tej idei.

Szczegóły dotyczące prac konkursowych i regulamin, teksty źródłowe potrzebne do napisania prac oraz inne materiały pomocne w propagowaniu tej inicjatywy znajdują się na stronie Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej www.tchr.org/schr w dziale kalendarium pod datą 20 kwietnia.

ks. Jan Hadalski TChr
Rzecznik Prasowy Towarzystwa Chystusowego

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda