Home WiadomościArchiwum Wielkopostna edycja wideokomentarza „W stronę Słowa”

Wielkopostna edycja wideokomentarza „W stronę Słowa”

Redakcja

Codzienny wideokomentarz do Ewangelii „W stronę Słowa” będzie można obejrzeć na naszej stronie przez cały Wielki Post. Od Środy popielcowej codzienną Ewangelię komentować będą bracia dominikanie z Krakowa, Poznania, Gdańska i Warszawy.

Niedawno zakończyliśmy pierwszy etap zdjęć do wielkopostnej edycji „W stronę Słowa”. Podobnie jak w czasie adwentu powstawały one w ogólnodostępnych wnętrzach dominikańskich kościołów i klasztorów ale też, m. in. w kaplicach klasztornych, czy zabytkowej zakrystii w Krakowie.

W wielkopostnej edycji „W stronę Słowa” Ewangelię komentować będą dominikanie z Krakowa, Warszawy, Poznania i Gdańska, m. in. o. Paweł Kozacki OP, o. Cyprian Klahs OP, o. Michał Paluch OP, o. Tomasz Golonka OP i o. Jacek Krzysztofowicz OP.

Cieszymy się bardzo, iż dotychczasowa edycja wideokomentarza spotkała się z życzliwym przyjęciem użytkowników naszej witryny. Mamy nadzieję, że i tym razem głoszone przez nas Słowo okaże się pożyteczne i pomoże wszystkim w nawróceniu i zbliżeniu się do Boga. Chcemy również bardzo podziękować tym wszystkim którzy wsparli nasz projekt, wpłacając datki na nasze konto.

za: www.dominikanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda