Home WiadomościArchiwum Zaproszenie: 28. Piesza Pielgrzymka z Góry Kalwarii do Lichenia

Zaproszenie: 28. Piesza Pielgrzymka z Góry Kalwarii do Lichenia

Redakcja

7 lipca 2008 roku, po raz dwudziesty ósmy, wyruszy z Góry Kalwarii – Marianek (od grobu bł. Stanisława Papczyńskiego) do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu Mariańska Piesza Pielgrzymka, której hasłem przewodnim będzie „Ojciec Miłosierny – Marnotrawny Syn”.

W pielgrzymim szlaku towarzyszyć będzie nam biblijny fragment z Ewangelii św. Łukasza o Miłosiernym Ojcu (Łk 15, 11–32). Poprzez rozważanie tego fragmentu, będziemy chcieli odnaleźć siebie w miłosiernym ojcu, marnotrawnym synu, w drugim synu i otaczającym ich tłumie.

Pielgrzymkę rozpoczniemy 7 lipca 2008 r., wspólną mszą św. o godz. 8.00 na Mariankach w Górze Kalwarii. Dojazd do Góry Kalwarii autobusem PKS z Warszawy Dworzec Południowy (obok stacji Metro Wilanowska) –odjazd 6.00, 6.50. Można przyjechać do Góry Kalwarii dzień wcześniej, wieczorem. W niedzielę na Mariankach o 18.00 będzie msza św. w intencji pielgrzymki, a po niej spotkanie dla wszystkich zaangażowanych w organizację. Istnieje możliwość noclegu w klasztorze – chętni proszeni są o zgłoszenia do ks. Andrzeja (tel. 0 517 419 219 lub [email protected]).

Pielgrzymka dojdzie do celu – Sanktuarium Maryjnego w Licheniu – 15 lipca ok. godz. 15.00. Zaś dzień później, 16 lipca o godz. 10.00, spotkamy się na wspólnej Eucharystii w miejscowej bazylice, aby dziękować Bogu za trudy pielgrzymiej drogi, polecając siebie i bliskich Jego miłosierdziu.

Czekam na zgłoszenia i do zobaczenia na pielgrzymce!

Andrzej Siejak MIC, tel. 517419219, [email protected]

Zapraszamy na stronę www.pielgrzymka.marianie.pl

za: www.marianie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda