Home WiadomościArchiwum Zaproszenie dla sióstr zakonnych z Krakowa!

Zaproszenie dla sióstr zakonnych z Krakowa!

Redakcja
Serdecznie zapraszamy wszystkie siostry, które chcą śpiewać na chwałę Bożą. Drogie siostry! To zaproszenie kierujemy do wszystkich sióstr wspólnot krakowskich, ponieważ jest to wspólna sprawa włączenia się w życie naszej Archidiecezji. Istnieje wiele dzieł, prowadzonych przez siostry ale chóru takiego jak nasz czyli międzyzakonnego nie ma w żadnej diecezji.

 
Warto więc podtrzymać pomysł i pracę, która została dotychczas wykonana. W tym roku nasza współpraca będzie obejmować również braci Jezuitów, z którymi od jakiegoś czasu wspólnie śpiewamy, także chór przybiera formę głosów mieszanych. Zależy nam na tym, by również poprzez piękny śpiew być świadkami Chrystusa, którego wybraliśmy. Planujemy przygotować w tym roku oprawy Liturgiczne na święta tj. Nowenna przed Niepokalanym Poczęciem, Dzień osób konsekrowanych   2. 02, Nowenna przed uroczystością Św. Stanisława i nie tylko. Plany nasze obejmują również wstępnie zaplanowane koncerty: Kolęd, czy Prezentacja chorału gregoriańskiego. Propozycji i pomysłów mamy wiele dlatego gorąco zachęcamy siostry by dołączyły do nas.

Kochane siostry wystarczy tylko chęć do śpiewania i oczywiście trochę słuchu.
 
Pierwsze spotkanie tego roku odbędzie się 28.09.2010, wtorek o godz.19.15, w domu Sióstr Miłosierdzia (szarytki), przy ul. Warszawskiej 8.
 
Dyrygentka chóru : p. Joanna Brückner.
 
Dodatkowe informacje można uzyskać
pod numerem Tel. 512-038-695
oraz pod adresem: [email protected]

s. Ewa Kotarba

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda