Home WiadomościArchiwum Zaproszenie na II Targ Benedyktyński

Zaproszenie na II Targ Benedyktyński

Redakcja

Z wielką przyjemnością zapraszamy na II Targ Benedyktyński, który w tym roku odbędzie się w opactwie tynieckim w dniach 21 – 22 czerwca.Z wielką przyjemnością zapraszamy na II Targ Benedyktyński, który w tym roku odbędzie się w opactwie tynieckim w dniach 21 – 22 czerwca.

Jak w czasie edycji ubiegłorocznej, tak i teraz zaprezentujemy szeroki asortyment Produktów Benedyktyńskich, w tym wiele nowości oraz produkty innych klasztorów. W czasie degustacji goście będą mieli możliwość skosztowania wielu produktów.

Targowi towarzyszyć będą atrakcje, m. in. prezentacje na temat św. Hildegardy z Bingen i jej wciąż aktualnych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia, rejsy statkiem po Wiśle wokół wzgórza tynieckiego, chorał gregoriański w wykonaniu scholi mnichów tynieckich, sobotni koncert pieśni rycerskich i niedzielny koncert inaugurujący XXXVII Tynieckie Recitale Organowe, w czasie którego usłyszymy chór chłopięcy Escolania de Montserrat z Katalonii i organistę Dariusza Bąkowskiego. Przewidujemy również atrakcje dla dzieci.

Przedstawicieli mediów zapraszamy na konferencję prasową, którą odbędzie się w klasztorze (sala na Opatówce, II piętro) w sobotę 21 czerwca o godz. 15.45. Na konferencji mnisi przedstawią m. in. stan prac przy odbudowie „Wielkiej Ruiny”, założenia i plany Benedyktyńskiego Instytutu Kultury, stan rozwoju sieci sklepów z Produktami Benedyktyńskimi.

Targ to okazja dla krakowian i gości do ciekawego spędzenia czasu wolnego w najbliższą sobotę i niedzielę.

BENEDICITE J.G. Opactwa Benedyktynów w Tyńcu
ul. Benedyktyńska 37
30 – 398 Kraków
NIP: 6762312385, REGON: 040020626-00033
tel.: 012 688 52 81
e-mail: [email protected] ; [email protected]
www.benedicite.pl

Serdecznie zapraszamy- benedyktyni tynieccy

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda