„Boże Narodzenie w pudełku po butach”

Fundacja „Antoni”„Boże Narodzenie w pudełku po butach” to akcja świąteczna, którą organizuje Fundacja „Antoni”.

Każdego roku, przy okazji spotkania wigilijnego dla podopiecznych Kuchni Charytatywnej prowadzonej przez Franciszkanów we Wrocławiu-Karłowicach, oprócz posiłku i produktów żywnościowych, są ofiarowane również prezenty, które są dla każdego prawdziwą świąteczną niespodzianką. Na wigilię przybywa ok. 500 osób. Prezenty przygotowywane są przez naszych darczyńców i ludzi dobrej woli. Akcja ta ma zasięg międzynarodowy. Bierze w niej udział także Polonia mieszkająca w Anglii.

Jeżeli chcesz nam pomóc i obdarować osobę potrzebującą prezentem bożonarodzeniowym, przyłącz się do nas. Paczkę można zrobić w pudełku po butach. Co może być w środku?: Artykuły spożywcze, które się nie psują, kosmetyki, bielizna, ubrania, buty.

Ważne jest, aby były to rzeczy nieużywane. Pudełko należy zapakować i opisać przyklejając karteczkę, na której określamy pleć obdarowanego, przedział wiekowy (dziecko, młodzież, osoba dorosła, starsza) oraz rozmiar ubrań i butów. Akcja już trwa. Paczki można składać na furcie klasztornej we Wrocławiu przy al. Kasprowicza 26 do 14 grudnia 2015 roku.

Informacje o akcji są dostępne na stronie internetowej: www.fundacjaantoni.pl/pl/ i Facebook-u: www.facebook.com/fundacjaantoni

Br. Rafał Gorzołka, Prezes Fundacji „Antoni”, za każdy gest ludzkiej miłości i miłosierdzia składa serdeczne Bóg zapłać!

Za: www.franciszkanie.com.