Home Wiadomości Dni dominikańskie na Facebooku

Dni dominikańskie na Facebooku

Redakcja

Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny zaprasza na dni dominikańskie, czyli konkurs organizowany na Facebooku od wspomnienia św. Dominika (8.08.2013) do wspomnienia św. Jacka (17.08.2013).

Codziennie będzie można wykazać się wiedzą o Zakonie Kaznodziejskim, odpowiadając na pytanie przygotowane przez pracowników Fundacji. Na autorów poprawnych odpowiedzi, którzy dodatkowo wykażą się refleksem, czekają atrakcyjne nagrody – codziennie do autora pierwszej poprawnej odpowiedzi trafi płyta z katalogu sklepu internetowego sklep.liturgia.pl.

Wśród nagród jest płyta „Historie dominikańskie”, opowiadająca w ciekawy i zabawny sposób o braciach kaznodziejach, ale także piękne nagrania muzyki liturgicznej, praktykowanej w kościołach dominikańskich. Dodatkową gratyfikację przewidziano dla osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy polubić profil Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego i otworzyć zakładkę konkursową (dostępną na górze strony profilu): www.facebook.com/FundacjaDOL.

Akcji konkursowej będą twoarzyszyły także publikacje interesujących artykułów o tematyce dominikańskiej w serwisie Liturgia.pl.

Link do aplikacji konkursowej: http://www.facebook.com/FundacjaDOL/app_139761029533870.

Za: Michał Wsiołkowski.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda