Home Wiadomości Dominikanie: Warsztaty charyzmatyczne

Dominikanie: Warsztaty charyzmatyczne

Redakcja

„Modlitwa uwielbienia i uzdrowienia” – tak nazywają się warsztaty charyzmatyczne, które 23 i 24 listopada odbędą się w Szczecinie.

Półtoradniowe warsztaty organizują działająca przy szczecińskim klasztorze dominikanów Wspólnota „Przymierze Miłosierdzia” oraz Księża Salezjanie. Odbędą się one na terenie salezjańskiej parafii Świętego Jana Bosko.

„Pragniemy, by te półtoradniowe spotkanie pomogło w praktyce modlitwy. Bo skoro chcemy służyć Bogu i otwieramy na działanie Ducha Świętego, może nas obdarzać charyzmatami, by objawiło się Jego działanie” – mówi o. Tomasz Alexiewicz, opiekun „Przymierza Miłosierdzia”.

„Celem warsztatów jest doświadczenie obecności Jezusa Chrystusa i otwarciu na Jego moc, by pozwolić się prowadzić i razem z Nim działać. Gdy w jedności wielbimy Zmartwychwstałego Jezusa, objawia się Jego miłość i doświadczamy uzdrowienia duszy i ciała” – dodaje o. Alexiewicz.

Zapisy – mail: [email protected], tel: 515 414 478.

Za: www.dominikanie.pl.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda