Home Wiadomości Kapituła Franciszkańskiego Ruchu Apostolskiego

Kapituła Franciszkańskiego Ruchu Apostolskiego

Redakcja

Dnia 23 listopada w Pakości odbyła się Kapituła Franciszkańskiego Ruchu Apostolskiego. W obradach uczestniczyli przedstawiciele wspólnot z Wronek, Poznania, Jarocina, Torunia, Brodnicy i Pakości. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, a następnie zdane zostały sprawozdania z pracy każdej ze wspólnot i ich sukcesów oraz pomysłów.

Kolejnym punktem naszej Kapituły, była zmiana kilku artykułów zawartych w Zwyczajniku FRA oraz zmiana tematów formacyjnych na I rok formacji.

Podczas tegorocznegospotkania został wybrany nowy Zastępca Moderatora Prowincjalnego, którym została Joanna Grobelska z Pakości. Odwiedziła Nas również przedstawicielka do kontaktów między Trzecim Zakonem, a Młodzieżą Franciszkańską Danuta Kaźmierczak, która zaprosiła Nas na wspólne spędzenie Dni Braterstwa. Całe spotkanie było twórcze dla uczestników, którzy zaczerpnęli nowe pomysły do realizacji w swoich placówkach.

Pokój i Dobro!
Z pozdrowieniami Agata

Za: www.franciszkanie.net.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda