Home Wiadomości Kapucyni: Nowa strona CECOC

Kapucyni: Nowa strona CECOC

Redakcja
Zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą Konferencji Europy Środkowo-Wschodniej Kapucynów (Conferentia Europae Centro-Orientalis Capuccinorum).

Po 10 latach funkcjonowania dotychczasowej strony zapraszamy do nowej odsłony tego portalu poświęconego konferencji. Strona została stworzona, aby w prosty i krótki sposób informować internautów o działalności CECOC. Została przygotowana w dwóch językach – polskim i włoskim. Można znaleźć na niej podstawowe informacje na temat samej konferencji, jej działalności, członków, historii oraz relacje ze spotkań i zapowiedzi najbliższych wydarzeń.

Ponadto zawiera informacje praktyczne, takie jak dane teleadresowe, czy statut. Została wzbogacona o fotorelacje z ostatnich spotkań oraz bogaty materiał dotyczący Kapituły Namiotów, która odbyła się w Krakowie w 2011 roku, której to organizatorem była CECOC. Nie zabrakło też na niej podstawowych informacji na temat Zakonu Kapucynów, ich duchowości i założyciela – św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na stronę www.cecoc.info.

Za: Biuro Prasowe Kapucynów – Prowincja Krakowska.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda