Home WiadomościZ kraju 20-lecie kanonizacji św. Faustyny Kowalskiej

20-lecie kanonizacji św. Faustyny Kowalskiej

Redakcja

W 20-tą rocznicę kanonizacji św. Faustyny Kowalskiej, w Roku św. Jana Pawła II, prezentujemy nowe wydanie bestsellerowej książki Ewy K. Czaczkowskiej.

Ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy. Książka przetłumaczona na 11 języków obcych.

SIOSTRA FAUSTYNA. Biografia świętej

Premiera: 26 lutego 2020 r.

To, co zobaczyła Faustyna, to klucz do największej tajemnicy wiary, Karol Wojtyła był tym, który uwierzył

Oskarżano ją o histerię i fantazjowanie. Długo nikt nie wierzył, że ta prosta, niewykształcona dziewczyna została wybrana przez Jezusa na sekretarkę Bożego Miłosierdzia. Gdy doświadczała ciemności, czuła, że Bóg ją opuścił, że została zupełnie sama. Gdy widziała Jezusa, rozmawiała z Nim. „Przygotujesz świat na ostateczne przyjście moje”– powiedział jej. Ale nie ułatwiał wykonania wielkiej misji. Jak miała tego dokonać?

W mistycznych wizjach widziała i piekło, i swoją kanonizację. Kościół długo nie potrafił docenić wagi jej przesłania. Kult Bożego Miłosierdzia rozprzestrzenił się jednak na cały świat – tak jak chciał tego Jezus.

Efektem pasji Ewy K. Czaczkowskiej, dziennikarki i historyka, jest jedyna tego typu biografia największej polskiej świętej.

Autorka odkrywa nieznane fakty z życia Siostry Faustyny, sięga do wszystkich dostępnych źródeł, rozmawia z ostatnimi świadkami, zleca ekspertyzy kryminalistyczne i ujawnia tajemnice rozwoju kultu Miłosierdzia Bożego.

Małgorzata Downar
Biuro Prasowe SIW Znak
tel. 507 093 774

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda