Home WiadomościZ kraju Aplikacja mobilna Redemptor 2016 na ŚDM

Aplikacja mobilna Redemptor 2016 na ŚDM

Redakcja

redemptor.plJest już dostępna darmowa aplikacja Redemptor 2016 na urządzenia mobilne dla grupy Redemptor w czasie ŚDM Kraków 2016 – dla młodzieży związanych z duszpasterstwem młodzieżowym prowadzonym przez Redemptorystów oraz wszystkich zainteresowanych.

Zawiera ona informacje o „Tygodniu Misyjnym” we Wrocławiu (20-25.07.2016) i ŚDM w Krakowie (25.07. – 01.08.2016). Zebraliśmy w niej wiele ważnych informacji, które pomogą w dobrym zaplanowaniu każdego dnia podczas ŚDM. Wydarzeniem centralnym, na które zapraszamy wszystkich młodych pielgrzymów związanych ze Zgromadzeniem Redemptorystów jest „Dzień Alfonsjański” (27.07). Spotykamy się na Rynku Podgórskim o 9.00. Do zobaczenia!

Zapraszamy do zainstalowania tej aplikacji także osoby, które nie będą mogły być osobiście w Krakowie. Dzięki niej będziecie mogli się duchowo łączyć z pielgrzymami przybyłymi do Krakowa.

DOWNLOAD: play.google.com lub wpisać w sklepie z aplikacjami na swoim urządzeniu: Redemptor 2016

Aplikacja dostępna jest na razie tylko na urządzenia z systemem Android. Na iOS wkrótce.

red.

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda