Home WiadomościZ kraju Chcesz o Niej więcej wiedzieć? Studiuj mariologię w Niepokalanowie

Chcesz o Niej więcej wiedzieć? Studiuj mariologię w Niepokalanowie

Redakcja

Maj to miesiąc maryjny. Bez Maryji nie można zrozumieć historii Zbawienia. Zrozumienie powiązania Matki Bożej z Jezusem odbywa się podczas studiów mariologicznych, które można zrealizować na Kolbianum w Niepokalanowie.

Jak zapewnia wicedyrektor Centrum Studiów Mariologicznych UKSW w Niepokalanowie o. dr hab. Paweł Warchoł – „Studiowanie mariologii ma sens, bo jet to pogłębianie wiedzy o Matce Bożej i  otwiera perspektywy na kulturę, historię, antropologię i Biblię”.

SŁUCHAJ

W Kolbianum można studiować na Studiach Podyplomowych z mariologii bez konieczności posiadania dyplomu z teologii. Osoby mające tytuł magistra teologii mogą zaś w Niepokalanowie podjąć Studia Doktoranckie z teologii ze specjalnością z mariologii. Studia odbywają się w trybie studiów niestacjonarnych ( zaocznych) w formie czterech  zjazdów tygodniowych w ciągu roku.

„Studiowaniem mariologii interesują się zarówno kobiety jak i mężczyźni, świeccy, kapłani i osoby konsekrowane. Wachlarz wykładów podczas studiów jest bardzo bogaty” -podkreśla o. Warchoł

SŁUCHAJ

Rekrutację na mariologię prowadzi Dziekanat studiów niestacjonarnych Wydziału Teologicznego UKSW w Warszawie przy ul. Dewajtis 5 a szczegóły dostępne są na www.kolbianum.franciszkanie.pl i pod numerem telefonu 664 158 928.

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda