Home WiadomościZ kraju Dzień dla Rodziny u krakowskich redemptorystów

Dzień dla Rodziny u krakowskich redemptorystów

Redakcja

Szkoła Nowej Ewangelizacji i Wspólnota Sursum Corda wraz z Parafią Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie przeprowadziła kolejny „Dzień dla rodziny”.  Jest to nowa inicjatywa, której celem jest wsparcie rodziców oraz formacja dzieci w wieku szkolnym. Spotkanie odbyło się w sobotę, 20 października 2018 r. w Domu Rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie – Pogórzu. 

Po części wstępnej, tj po poczęstunku uczestnicy rozpoczęli spotkanie modlitwą uwielbienia, którą animowała diakonia muzyczna SNE. Następnie odbyły się warsztaty dla rodziców związane z tematem pochwał. Równolegle prowadzone były zabawy w grupach wiekowych dla dzieci. Następnie, w kaplicy domu rekolekcyjnego , o. Paweł Drobot CSsR poprowadził wieczorną Mszę Świętą ze specjalnym kazaniem dla maluchów i błogosławieństwem dzieci.

Był to wyjątkowy czas. W spotkaniu wzięło udział 22 pary małżeńskie z dziećmi (razem prawie 90 osób). Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Kolejny  Dzień dla Rodziny planowany jest na sobotę 17 listopada 2018 r., zapisy oraz oraz więcej informacji – są dostępne tutaj: III DZIEŃ DLA RODZINY.

Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów

ul. Zamoyskiego 56; 30-523 Kraków. tel. 515 660 125, cadr.redempptor.pl; e-mail: [email protected]

Więcej: pełna galeria zdjęć

Za: www.redemptor.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda