Janek Bosco zaprasza na urodziny

SDBCzy jest lepsza okazja do spotkania niż 200 urodziny przyjaciela? 20 czerwca, na warszawskiej Pradze, przy bazylice NSJ spotyka się cała salezjańska Polska. W ramach imprezy „Made by Heart. Wychowanie jest sprawą serca” będziemy świętować okrągłą rocznicę urodzin świętego Jana Bosco. Koncerty, spektakle i zabawa potrwają do białego rana! Wystąpią m.in. Tabu, Franchman, Acoustic Praise i Kabaret Świerszczychrząszcz.

Made by Heart to olbrzymie spotkanie młodzieży salezjańskiej podzielone na cześć duchową – uroczysta eucharystia i wieczór chwały w Bazylice NSJ przy ul. Kawęczyńskiej 58 – oraz rozrywkową – całonocna zabawa w klubie Fabryka Trzciny.

Spotkanie organizowane jest przez wszystkie salezjańskie inspektorie. Do udziału zaproszony jest każdy, kto ukończył 16 lat i chce huczną zabawą uczcić urodziny Janka Bosco. Obok koncertów, kabaretów i całonocnej imprezy w klubie, organizowane są także specjalne okolicznościowe targi. Zaprezentują się na nich najciekawsze inicjatywy, grupy i projekty z wszystkich inspektorii oraz oczywiście liczne stoiska z różnorakimi gadżetami czy odzieżą. Wszystko w akompaniamencie wielu pobocznych atrakcji, takich jak wielki tort urodzinowy, strefa nowoczesnych gier planszowych, warsztaty dawnych gier podwórkowych czy strefa chilloutu.

Co zrobić, by wziąć udział w Made by Heart? Jak najszybciej zgłosić się do kierownika pobliskiej placówki salezjańskiej – szkoły, oratorium czy parafii. Termin zgłoszeń upływa 11 maja. Do tego czasu wszystkie inspektorie muszą zarejestrować swoich uczestników. Spiesz się, bo limit miejsc jest ograniczony do 1000 osób, a decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w Made by Heart to 65 zł. W tej cenie zawiera się wejście do Fabryki Trzciny na wszystkie koncerty, pokazy i targi oraz ciepły posiłek. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie www.facebook.com/200lat.made.by.heart.

200 lat świętuje się tylko raz na 200 lat, dlatego Made by Heart będzie imprezą z nie lada rozmachem. 20 czerwca cała Polska usłysz, jak bawią się przyjaciele na urodzinach Janka Bosco!

Koordynatorem całego wydarzenia jest Salezjański Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy Emaus w Czerwińsku nad Wisłą.