Home WiadomościZ kraju Jezuici: Kostkowicze znów najlepsi w Złotych Szkołach NBP!

Jezuici: Kostkowicze znów najlepsi w Złotych Szkołach NBP!

Redakcja

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie KOSTKA po raz kolejny triumfuje w prestiżowym programie edukacyjnym Narodowego Banku Polskiego. W IV edycji Złotych Szkół NBP 2023/2024 placówka zdobyła 1. miejsce w kategorii „debata szkolna”.

Delegacja uczniów i nauczycieli odebrała nagrodę podczas uroczystej gali, mając również okazję zwiedzić siedzibę NBP. To już czwarty raz z rzędu, kiedy KOSTKA staje na podium Złotych Szkół, potwierdzając swój wysoki poziom nauczania i zaangażowanie w edukację ekonomiczną młodzieży.

Sukces ten jest zwieńczeniem kilkumiesięcznych starań całej społeczności szkolnej. Uczniowie wraz z nauczycielami aktywnie uczestniczyli w projekcie, realizując różnorodne zadania i pogłębiając swoją wiedzę z zakresu finansów.

Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program edukacyjny, którego celem jest przygotowanie młodych ludzi do świadomego poruszania się w świecie finansów. Udział w nim wiąże się z wieloma korzyściami, m.in. z dostępem do specjalistycznych materiałów edukacyjnych, warsztatów i szkoleń.

W IV edycji tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyło 285 szkół: 128 szkół podstawowych i 157 szkół ponadpodstawowych.

Za: www.jezuici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda