Home WiadomościZ kraju Jezuici: Zakończenie XI IDM-ów

Jezuici: Zakończenie XI IDM-ów

Redakcja

Każda impreza ma swój finał. Ten odbył się, pomimo trudności pogodowych, na rynku w pobliskim Starej Wsi mieście Brzozowie.

Rzeczywiście – Pan Bóg spłatał nam figla i oblał obficie deszczem. A deszcz, szczególnie w górach, oznacza demotywację dla wszelkich wspinaczek. Może Stara Wieś to nie góry, ale z demotywacją coś to ma wspólnego. Bo jak tu w deszczu iść w zaplanowanym pochodzie przez półtorej godziny?

Autokar pomocą jest – młodzież została nimi przywieziona, koncert gospel się szczęśliwie tam odbył i, ogólnie rzecz biorąc, było bardzo dobrze! Koncert gospel, który na dobre zagościł już w programie IDMów, zawsze cieszy się pozytywnym odbiorem i daje energię do działania w życiu z Bogiem. Takiego otwartego działania – na wszystkie trudności (patrzy wyżej…).

Poza tym – na rynku był spektakl prezentujący warsztaty, zabawy dla dzieci i mieszkańców Brzozowa, a także inne ciekawostki, których po młodzieży można się zawsze spodziewać (albo nie spodziewać).

Dzisiaj już kończymy Ignacjańskie Dni Młodzieży. Ziarno, które się zasiewa w człowieku, wyrasta dopiero często po długim czasie. Mamy jednak nadzieję, że ziarno zasiane w młodych na rekolekcjach wspólnot Magis oraz następujących po nich IDMach, szybko przyniesie dobry owoc.

Więcej (zdjęcia) na: www.jezuici.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda