Home WiadomościZ kraju Kalwaryjski Ośrodek Pomocy o. Wenantego Katarzyńca

Kalwaryjski Ośrodek Pomocy o. Wenantego Katarzyńca

Redakcja

Wraz z końcem wakacji, chcielibyśmy podsumować miniony miesiąc prac przy budynku w którym, w przyszłości ma się mieścić Kalwaryjski Ośrodek Pomocy o. Wenantego Katarzyńca – pisze o. Olek M. Paprzycki OFMConv, koordynator ośrodka.

Udało się nam zbić tynki oraz zerwać podłogi, a także niepotrzebny materiał w dużej mierze wywieźć. Za czas i trud w podjętym dziele, dziękujemy braciom nowicjuszom z o. Darkiem – mistrzem nowicjatu, Bogusiowi z ekipą robotników z Sanoka oraz Władkowi z Krakowa i jego firmie Profil http://profilkrakow.weebly.com/.

Poniżej przebieg prac, jak zmieniał się budynek i jego stan na dzień dzisiejszy.

Jeśli chciałbyś mieć udział w naszym projekcie, to zapraszamy w najbliższą sobotę (04.09 2021 r.) na prace porządkowe https://pomoc.kalwariapaclawska.pl/praca-porzadkowe-sobota-04-09-2021/, a później na wspólnego grilla. Przedstawimy między innymi plany rozmieszczenia sal i gabinetów terapeutycznych, a także zagospodarowanie terenu wokół ośrodka.

Gdybyś chciał wspomóc naszą inicjatywę, możesz to uczynić wpłacając pieniądze na konto ośrodka 65 1240 2568 1111 0010 8861 2415 lub przez stronę https://pomoc.kalwariapaclawska.pl/wesprzyj/.

Jeśli chciałbyś pomóc w inny sposób, skontaktuj się z nami pisząc na adres mailowy [email protected] lub dzwoniąc na nr tel. +48 500 561 301

Już teraz dziękujemy za wszelkie wsparcie i zainteresowanie. Pamiętamy o Was w modlitwie!

o. Olek M. Paprzycki OFMConv – koordynator ośrodka

Za: www.franciszkanie.pl

SERWIS INFORMACYJNY KONFERENCJI WYŻSZYCH PRZEŁOŻONYCH ZAKONÓW MĘSKICH W POLSCE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda